Twitter Takipçi Hilesi

Giriş Alanı

Pin Kodu Al
Öncellikle uygulamamıza twitter hesabınızdan izin verdikten sonra açılan sayfada size pin kodu verecektir. Bu pin kodu ile sitemize giriş yaparak kendi hesabınıza twitter takipçi gönderebilirsiniz. Twitter takipçi hilesi uygulaması size ücretsiz saatlik +20 kredi vermektedir. Her saat tekrardan giriş yaparak bu kredileri kullanabilirsiniz. Daha fazla kredi kazanmak için referans sistemi ile arkadaşlarınıza referans linkini gönderip, gönderdiğiniz link üzerinden sitemize katılan yeni üyelere +10 kredi vermektedir. Şimdilik sadece kendi hesabınıza twitter takipçi yollayabilirsiniz. Twitter takipçi kasma Uygulması Tamamen ücretsiz ve şifresizdir.

Bu sorunun birden çok cevabı olduğu için aşağı da daha detaylı yöntemlerini açıklayacağım. En hızlı takipçi kazanma yöntemi sitemizi kullanmaktan geçiyor. Diğer yöntemler uzun bir süreç ve sabırlı olmanızı gerektiriyor. Twitter takipçi uygulamamız sayesinde sisteme üye olan kullanıcılar birbirlerini takip ederler bu sayede ortak amacı takipçi kazanmak olan kullanıcılar daha fazla twitter takipçi kasabilir.

- En etkili yöntem Twitter Takipçi Uygulamasını kullanmaktır. En kısa sürede ve gözle görülür şekilde takipçi sayınız arttar.Sitemiz daha fazla kullan, daha çok kazan anlayışını benimsemiştir. Kısacası hergün uygulamaya birden fazla giriş yapıp ihtiyacınız kadarını kazanmakta özgürsünüz.
- Diğer bir etkili yöntem ise Takipçi Satın Almaktır. Satın aldığınız gerçek ve aktif takipçiler sayesinde takipçi sayınız yükseldiği gibi twitterda etkileşim almanızıda sağlayacaktır.
- Takibe Takip yaparak geri takiplerden takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Twitter'ın günlük takip etme limiti sınırı içerisinde başka insanları takip ederek gün içerisinde geri takip alabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken spamdan kaçınmanız yoksa twitter hesabınız askıya alınma veya takip etme fonksiyonu geçici süreliğine kısıtlanabilir. Şu an milyonluk ünlü ve fenomen hesaplar bile bu yöntemi uygulamaktadır.
- Özgün içerik üreterek takipçi kazanma yöntemi. Twitterda tweetlerinizde hashtag (Başlık Etiketi) kullanarak ilgili konuya odaklanarak veya topluluğa ulaşmanızda yardımcı olacaktır.